Make your own free website on Tripod.com

SENARAI AHLI JAWATANKUASA
UNIT PETI UNDI KAMPUNG KUANG

BIL. NAMA TELEFON (R) TELEFON (P)
1 Mohd Kamal b. Hj. Abd. Jabar 6553193  
2 Ahmad Yuspi Yusof 6553415  
3 Abdul Wahab b. Maidin 6553513  
4 Ust. Idris b. Ahmad 6551539  
5 Alam Shah b. Mohd Yus 6552273  
6 Mohamad Shahir b. Surif 6551343  
7 Abd. Sani b. Ahmad 6551164  
8 Mishardy b. Sahari    
9 Abd. Rahim b. Hiran 6552196  
10 Hamdan b. Norbib 6552073  
11 Samori b. Sirat 6551081  
12 Abd. Jalil b. Abd. Samad    
13 Hj. Abd. Wahid b. Sulaiman 6553097  
14 Mohd. Shahrudin b. Abu Hassan 6552768  
15 Hj. Ahmad b. Juraimi 6551163  
16 Hj. Saadan b. Abdullah 6553153  
17 Zainal Mokharan b. Samsudin 6552378  
18 Hj. Mohd. Dahlan b. Hj. Omar 6554564  
19 Hj. Abd. Hazid b. Darat 6553628  
20 Anzarudin b. Hj. Ahmad 6552523  
21 Rahim b. Sanuwan 6553019  
22 Mustapha b. Hj. Abd. Muin 6553219  
23 Hamal b. Mat Yusof 6554297  
24 Abdullah b. Atan @ Yaakub 6552271  
25 Shukri b. Abd. Hamid    
26 Hj. Zainuddin b. Mohamad 6554244  
27 Hj. Abd. Karim b. Nasroon 6553670  
28 Hashim b. Idris 6553580  
29 Ismail Jumaat b. Abd. Latip    
30 Abd. Wahab b. Ahmad 6552967  
31 Abd. Ghani b. Bakri 6553310  
32 Abu Bakar b. Karim 6553969  
33 Zakaria b. Ahmad    
34 Zainal b. Ambar 6551370  
35 Hamidun b. Hj. Abd. Jalil 6551482  
36 Hj. Abd. Aziz b. Ali 6552191  
37 Hafiz b. Rahmat 010-5126354  
38 Mohd. Norisham b. Abd. Rahman 6551277  
39 Hussin b. Bujang 6553987